Overslaan naar inhoud
+32 (0) 495 41 41 59 — Conseiller GL Distribution Ma-Vr: 8.00 - 16.30 u
Gratis verzending vanaf €300 excl. BTW | Geldterug Garantie | Veilige Betaling
Winkel
606 artikelen gevonden.

Professionele HORECA-uitrusting, Verpakking & Benodigdheden

Multi-ontkalker L1 - 12x750ml
Prijs:
38,76 € 38.76 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
37.2 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Navullingen kaarsen ReLight transparant 24H — 100 stuks (partij B)
Prijs:
67,83 € 67.83 EUR
Bevat 100 stuks 100 stuks
0.68 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Navullingen vershoudfolie 300m x 305mm Wrapmaster – set van 3
Prijs:
31,60 € 31.6 EUR
Bevat 3 stuks 3 stuks
10.53 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Navullingen vershoudfolie 300m x 450mm Wrapmaster – set van 3
Prijs:
42,02 € 42.02 EUR
Bevat 3 stuks 3 stuks
14.01 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Neutraal aluminium 1PC 130m x 44cm
Prijs:
21,91 € 21.91 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Neutraal aluminium 1PC 200m x 29cm
Prijs:
21,40 € 21.4 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Ontvetter plancha V202 5L
Prijs:
27,87 € 27.87 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
26.73 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Ontvetter universeel V201 5L
Prijs:
17,62 € 17.62 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Opslagbak Hoshizaki B-140SB
Prijs:
1.577,00 € 1577.0 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Opslagbak Hoshizaki B-210SB
Prijs:
1.892,00 € 1892.0 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Opslagbak Hoshizaki B-340SB
Prijs:
2.594,00 € 2594.0 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Ovaal kantpapier 22 x 15 cm — 8 x 250 st (2000 st)
Prijs:
33,28 € 33.28 EUR
Bevat 2000 stuks 2000 stuks
0.02 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Ovaal kantpapier 26 x 18 cm — 8 x 250 st (2000 st)
Prijs:
38,18 € 38.18 EUR
Bevat 2000 stuks 2000 stuks
0.02 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Ovale pan voor vis anti-aanbak CHOC De Buyer 36 cm
Prijs:
93,50 € 93.5 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Ovale pan voor vis anti-aanbak CHOC De Buyer 40 cm
Prijs:
113,50 € 113.5 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Palet rekfolie Transparant – 155m x 50cm - 21 µ – Set van 6 rollen
Prijs:
38,50 € 38.5 EUR
Bevat 6 stuks 6 stuks
6.42 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Papierdispenser Jumbo 400m ABS zwart 56 Eleg
Prijs:
27,28 € 27.28 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Papieren hamburgerzak 16 × 16 cm – 1000 stuks
Prijs:
14,13 € 14.13 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.01 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Papieren handdoekdispenser Autocut BulkySoft Essentia Ultra Compact Zwart 01372
Prijs:
89,35 € 89.35 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Papieren handdoeken Autocut BulkySoft 2-laags 6 rollen 98928
Prijs:
45,90 € 45.9 EUR
Bevat 6 stuks 6 stuks
7.65 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Toon 240 van 606 resultaten
Meer laden