Overslaan naar inhoud
+32 (0) 495 41 41 59 — Conseiller GL Distribution Ma-Vr: 8.00 - 16.30 u
Gratis verzending vanaf €300 excl. BTW | Geldterug Garantie | Veilige Betaling
Winkel
606 artikelen gevonden.

Professionele HORECA-uitrusting, Verpakking & Benodigdheden

Poetsrol Bewifood blauw – 1 rol (PAP-9030)
Prijs:
44,80 € 44.8 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Poetsrol Centrefeed BulkySoft 1-laags 270m – 6 rollen
Prijs:
19,90 € 19.9 EUR
Bevat 6 stuks 6 stuks
3.32 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Poetsrol centrale afrol 2-laags wit – F&G – 6 rollen
Prijs:
23,88 € 23.88 EUR
Bevat 6 stuks 6 stuks
3.98 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Poetsrol middelafrol 3-laags gelijmd blauw – F&G – 6 rollen
Prijs:
25,88 € 25.88 EUR
Bevat 6 stuks 6 stuks
4.31 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Poetsrol middelafrol mini wit 2-laags – F&G – 12 rollen
Prijs:
29,79 € 29.79 EUR
Bevat 12 stuks 12 stuks
2.48 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Professionele gekoelde kast Hoshizaki Compact K420 — 265 L
Prijs:
1.580,00 € 1580.0 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Professionele onderbouwkoelkast Hoshizaki Compact K220 — 77 L
Prijs:
1.190,00 € 1190.0 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Professionele onderbouwvries Hoshizaki Compact F220 — 77 L
Prijs:
1.230,00 € 1230.0 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Professionele vriesvitrinekast Hoshizaki Compact FG420 — 265 L
Prijs:
2.190,00 € 2190.0 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Professionele vriezer Hoshizaki Compact F420 — 265 L
Prijs:
1.690,00 € 1690.0 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Programmeerbare professionele parfumverspreider
Prijs:
29,80 € 29.8 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Propy bakje 125 cc rechthoekig transparant – 10 × 100 stuks
Prijs:
31,92 € 31.92 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.03 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Propy bakje 150 cc rechthoekig transparant – 10 × 100 stuks
Prijs:
32,23 € 32.23 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.03 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
RPET-deksel voor aluminium schaal 1000 ml – 15 × 50 stuks
Prijs:
255,90 € 255.9 EUR
Bevat 750 stuks 750 stuks
0.34 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
RPET-deksel voor aluminium schaal 780 ml – 12 × 50 stuks
Prijs:
171,90 € 171.9 EUR
Bevat 600 stuks 600 stuks
0.29 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
RVS deksel PRIM'APPETY Ø18 cm – De Buyer 3509.18
Prijs:
14,90 € 14.9 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
RVS deksel PRIM'APPETY Ø20 cm – De Buyer 3509.20
Prijs:
15,90 € 15.9 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
RVS deksel PRIM'APPETY Ø28 cm – De Buyer 3509.28
Prijs:
19,90 € 19.9 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
RVS deksel PRIM'APPETY Ø32 cm – De Buyer 3509.32
Prijs:
23,90 € 23.9 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
RVS deksel PRIM'APPETY Ø40 cm – De Buyer 3509.40
Prijs:
34,90 € 34.9 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Toon 300 van 606 resultaten
Meer laden