Overslaan naar inhoud
+32 (0) 495 41 41 59 — Conseiller GL Distribution Ma-Vr: 8.00 - 16.30 u
Gratis verzending vanaf €300 excl. BTW | Geldterug Garantie | Veilige Betaling
Winkel
606 artikelen gevonden.

Professionele HORECA-uitrusting, Verpakking & Benodigdheden

Ronde pan antiaanbak CHOC ACCESS De Buyer 20 cm
Prijs:
25,50 € 25.5 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Ronde pan antiaanbak CHOC ACCESS De Buyer 24 cm
Prijs:
30,00 € 30.0 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Ronde pan antiaanbak CHOC ACCESS De Buyer 28 cm
Prijs:
37,90 € 37.9 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Ronde pan antiaanbak CHOC ACCESS De Buyer 32 cm
Prijs:
40,00 € 40.0 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Ronde pan antiaanbak CHOC ACCESS De Buyer 36 cm
Prijs:
65,00 € 65.0 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Ronde sushischaal zwart PS + deksel – Ø 280 × 50 mm – 120 stuks
Prijs:
102,00 € 102.0 EUR
Bevat 120 stuks 120 stuks
0.85 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Ronde sushischaal zwart PS + deksel – Ø 330 × 60 mm – 120 stuks
Prijs:
108,00 € 108.0 EUR
Bevat 120 stuks 120 stuks
0.9 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Ronde sushischaal zwart PS + deksel – Ø 350 × 60 mm – 120 stuks
Prijs:
114,00 € 114.0 EUR
Bevat 120 stuks 120 stuks
0.95 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Ronde sushischaal zwart PS + deksel – Ø 380 × 60 mm – 120 stuks
Prijs:
126,00 € 126.0 EUR
Bevat 120 stuks 120 stuks
1.05 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Saladeschaal kraft 1000ml 300 stuks – voedselverpakking
Prijs:
29,90 € 29.9 EUR
Bevat 300 stuks 300 stuks
0.1 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Saladeschaal kraft 1100ml 300 stuks – voedselverpakking
Prijs:
35,23 € 35.23 EUR
Bevat 300 stuks 300 stuks
0.12 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Saladeschaal kraft 1300ml 300 stuks – voedselverpakking
Prijs:
38,33 € 38.33 EUR
Bevat 300 stuks 300 stuks
0.13 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Saladeschaal kraft 500ml 300 stuks – voedselverpakking
Prijs:
26,11 € 26.11 EUR
Bevat 300 stuks 300 stuks
0.09 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Saladeschaal kraft 750ml 300 stuks – voedselverpakking
Prijs:
26,90 € 26.9 EUR
Bevat 300 stuks 300 stuks
0.09 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Saladette roestvrijstaal 6xGN 1/3 – 0/+8°C
Prijs:
491,99 € 491.99 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Saladette roestvrijstaal 6xGN 1/4 – 0/+8°C
Prijs:
465,99 € 465.99 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Saladette roestvrijstaal 8xGN 1/3 – 0/+8°C
Prijs:
546,99 € 546.99 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Saladette roestvrijstaal 9xGN 1/3 – 0/+8°C
Prijs:
577,99 € 577.99 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Sausbekerje 50cc — 1000 stuks
Prijs:
21,95 € 21.95 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.02 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Sausbekerje 80cc — 1000 stuks
Prijs:
21,95 € 21.95 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.02 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Toon 340 van 606 resultaten
Meer laden