Overslaan naar inhoud
+32 (0) 495 41 41 59 — Conseiller GL Distribution Ma-Vr: 8.00 - 16.30 u
Gratis verzending vanaf €300 excl. BTW | Geldterug Garantie | Veilige Betaling
Winkel
606 artikelen gevonden.

Professionele HORECA-uitrusting, Verpakking & Benodigdheden

Servetten Tissue 40x40 cm 3-laags 1000PCS Pistachio Green
Prijs:
51,80 € 51.8 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.05 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servetten Tissue 40x40 cm 3-laags 1000PCS Prune
Prijs:
51,80 € 51.8 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.05 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servetten Tissue 40x40 cm 3-laags 1000PCS Rood
Prijs:
51,80 € 51.8 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.05 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servetten Tissue 40x40 cm 3-laags 1000PCS Sun Orange
Prijs:
51,80 € 51.8 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.05 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servetten Tissue 40x40 cm 3-laags 1000PCS Zwart
Prijs:
51,80 € 51.8 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.05 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servetten Tissue 40x40 cm 3-laags Vouwing 1/8 1250PCS Natural Brown
Prijs:
58,80 € 58.8 EUR
Bevat 1250 stuks 1250 stuks
0.05 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servetten Tissue 40x40 cm 3-laags Vouwing 1/8 1250PCS Pistachio Green
Prijs:
58,80 € 58.8 EUR
Bevat 1250 stuks 1250 stuks
0.05 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servetten Tissue 40x40 cm 3-laags Vouwing 1/8 1250PCS Rood
Prijs:
60,83 € 60.83 EUR
Bevat 1250 stuks 1250 stuks
0.05 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servetten Tissue 40x40 cm 3-laags Vouwing 1/8 1250PCS Sun Orange
Prijs:
58,80 € 58.8 EUR
Bevat 1250 stuks 1250 stuks
0.05 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servetten Tissue 40x40 cm 3-laags Vouwing 1/8 1250PCS Zwart
Prijs:
62,80 € 62.8 EUR
Bevat 1250 stuks 1250 stuks
0.05 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servetten Towel Napkin 38x54 cm 250PCS Blauw
Prijs:
78,55 € 78.55 EUR
Bevat 250 stuks 250 stuks
0.31 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servetten Towel Napkin 38x54 cm 250PCS Donkergrijs
Prijs:
78,55 € 78.55 EUR
Bevat 250 stuks 250 stuks
0.31 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servetten Towel Napkin 38x54 cm 250PCS Rood
Prijs:
78,55 € 78.55 EUR
Bevat 250 stuks 250 stuks
0.31 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servetten dubbel punt rood 38x38 1000pcs
Prijs:
38,00 € 38.0 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.04 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servetten dubbel punt zwart 38x38 1000pcs
Prijs:
34,90 € 34.9 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.03 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Servicewagen 2 bladen Tournus 800x530mm
Prijs:
497,00 € 497.0 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Servicewagen 3 bladen Tournus 800x530mm
Prijs:
556,00 € 556.0 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Serviettes BulkySoft Napkins Plus Noires 38×38 cm Double Point 2 Plis 800 pcs
Prijs:
40,59 € 40.59 EUR
Bevat 800 stuks 800 stuks
0.05 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Set herbruikbare kunststof bestek wit - vork + mes + servet - 250 stuks
Prijs:
35,00 € 35.0 EUR
Bevat 250 stuks 250 stuks
0.14 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Set houten bestek + Wit servet 3/1 - 250 st
Prijs:
25,80 € 25.8 EUR
Bevat 250 stuks 250 stuks
0.1 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Toon 440 van 606 resultaten
Meer laden