Overslaan naar inhoud
+32 (0) 495 41 41 59 — Conseiller GL Distribution Ma-Vr: 8.00 - 16.30 u
Gratis verzending vanaf €300 excl. BTW | Geldterug Garantie | Veilige Betaling
Winkel
606 artikelen gevonden.

Professionele HORECA-uitrusting, Verpakking & Benodigdheden

Tournus Mobiele zakhouder met roestvrijstalen bekleding pedaaldeksel, voor zakken 70 liter
Prijs:
313,03 € 313.03 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Tournus Mobiele zakhouder pedaaldeksel, voor zakken 100/130 l afmetingen 450 x 535 mm hoogte 900 mm
Prijs:
208,48 € 208.48 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Tournus Wielbasis euronorm
Prijs:
320,00 € 320.0 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Tournus Wielbasis euronorm met geboute achterkant
Prijs:
201,08 € 201.08 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Transparant PP deksel Ø101 mm voor slagersbakje – 1000 stuks
Prijs:
23,36 € 23.36 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.02 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Transparant deksel Ø45 mm voor sauspotje US1 – 2500 stuks
Prijs:
25,27 € 25.27 EUR
Bevat 2500 stuks 2500 stuks
0.01 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Transparant slagersbakje PP 30 cl Ø101 mm – 1000 stuks
Prijs:
40,56 € 40.56 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.04 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Transparante PET-beker 40 cl – 16 × 50 stuks
Prijs:
76,90 € 76.9 EUR
Bevat 800 stuks 800 stuks
0.1 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Transparante PP Kunststof Bierbeker 250/350cc — Doos van 2500 stuks
Prijs:
124,50 € 124.5 EUR
Bevat 2500 stuks 2500 stuks
0.05 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Transparante PP Kunststof Limonadebeker 250cc — Doos van 2000 stuks
Prijs:
76,60 € 76.6 EUR
Bevat 2000 stuks 2000 stuks
0.04 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Transparante Venetiaanse kaarsen Bolsius Low Boy 12 stuks
Prijs:
25,34 € 25.34 EUR
Bevat 12 stuks 12 stuks
2.11 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Transparante vuilniszakken 240L 55 Micron 100PCS
Prijs:
49,15 € 49.15 EUR
Bevat 100 stuks 100 stuks
0.49 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Ultracompact Easy Bag BulkySoft Premium Zigzag Handdoekjes 21,5×24 cm 2-laags
Prijs:
36,90 € 36.9 EUR
Bevat 3750 stuks 3750 stuks
0.01 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Universele ontvetter V201 spuitfles 12x750ml
Prijs:
57,29 € 57.29 EUR
Bevat 12 stuks 12 stuks
4.77 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Urinoir scherm 12P
Prijs:
57,60 € 57.6 EUR
Bevat 12 stuks 12 stuks
4.8 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Vaatwaspoeders + chloor 10KG
Prijs:
51,80 € 51.8 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Vacuümzak 15 x 25 cm 1000 stuks
Prijs:
52,25 € 52.25 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.05 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Vacuümzak 16 x 20 cm 1500PCS
Prijs:
66,83 € 66.83 EUR
Bevat 1500 stuks 1500 stuks
0.04 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Vacuümzak 20 x 20 cm 1000 stuks
Prijs:
55,15 € 55.15 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.06 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Vacuümzak 20 x 30 cm 1000 stuks
Prijs:
88,32 € 88.32 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
0.09 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Toon 520 van 606 resultaten
Meer laden