Overslaan naar inhoud
+32 (0) 495 41 41 59 — Conseiller GL Distribution Ma-Vr: 8.00 - 16.30 u
Gratis verzending vanaf €300 excl. BTW | Geldterug Garantie | Veilige Betaling
Winkel
606 artikelen gevonden.

Professionele HORECA-uitrusting, Verpakking & Benodigdheden

Groene en gele schuurspons 10PCS
Prijs:
9,88 € 9.88 EUR
Bevat 10 stuks 10 stuks
0.99 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Hamburgerbox kraft 11.5x11.5x8cm – 100 stuks – voedselverpakking
Prijs:
47,90 € 47.9 EUR
Bevat 400 stuks 400 stuks
0.12 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Hamburgerbox kraft 11.5x11.5x8cm – 400 stuks (4x100) – voedselverpakking
Prijs:
52,23 € 52.23 EUR
Bevat 400 stuks 400 stuks
0.13 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Hamburgerdoos HB6 groot model champagne – 500 stuks
Prijs:
38,00 € 38.0 EUR
Bevat 500 stuks 500 stuks
0.08 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Hamburgerdoos HB7 klein model wit karton – 4 × 125 stuks
Prijs:
37,90 € 37.9 EUR
Bevat 500 stuks 500 stuks
0.08 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Hand fresh 5L
Prijs:
18,50 € 18.5 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
15.58 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Handafwasmiddel 1L V500 – Doos van 12 flessen
Prijs:
33,13 € 33.13 EUR
Bevat 12 stuks 12 stuks
2.76 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Handafwasmiddel 5L V500
Prijs:
17,08 € 17.08 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
16.4 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Handmatige dispenser schuimzeep BulkySoft Evsolution 01400
Prijs:
37,37 € 37.37 EUR
Bevat 1 stuks 1 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Handwasunit G.A. met spatscherm totale afmetingen 350 x 330 mm hoogte 500 mm 806332
Prijs:
181,57 € 181.57 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Herbruikbaar cocktailglas op voet transparant 57 cl – 24 stuks
Prijs:
85,92 € 85.92 EUR
Bevat 24 stuks 24 stuks
3.58 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Herbruikbaar rietje zwart Ø8 × 150 mm – 20 x 250 stuks (5000 st.)
Prijs:
75,70 € 75.7 EUR
Bevat 5000 stuks 5000 stuks
0.02 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Herbruikbaar wijnglas transparant 12/15 cl – 200 stuks
Prijs:
30,63 € 30.63 EUR
Bevat 200 stuks 200 stuks
0.15 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Herbruikbare bierbeker transparant 33 cl – 500 stuks
Prijs:
98,00 € 98.0 EUR
Bevat 500 stuks 500 stuks
0.2 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Herbruikbare champagneflûte transparant 12/15 cl – 100 stuks
Prijs:
25,97 € 25.97 EUR
Bevat 100 stuks 100 stuks
0.26 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Herbruikbare limonadebeker ECO PP 30 cl – 300 stuks
Prijs:
52,38 € 52.38 EUR
Bevat 300 stuks 300 stuks
0.17 €/stuk
Bestel nu, vandaag verzonden
Horizontale dispenser toiletpapier BulkySoft Evsolution 2 rollen zonder spil 01376
Prijs:
35,73 € 35.73 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Hoshizaki zelfstaande ijsblokjesmachine IM-100NE-HC — 100 kg/24u
Prijs:
5.235,00 € 5235.0 EUR
Bestel nu, vandaag verzonden
Houten tandenstokers – 1000 st
Prijs:
1,20 € 1.2 EUR
Bevat 1000 stuks 1000 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Houten wegwerp roerstaafje – doos van 10 × 1000 stuks
Prijs:
37,20 € 37.2 EUR
Bevat 10000 stuks 10000 stuks
Bestel nu, vandaag verzonden
Toon 140 van 606 resultaten
Meer laden